دفتر ریاست جمهوری خبر کاریکاتور

دفتر: ریاست جمهوری خبر کاریکاتور

گت بلاگز وب‌گردی استقبال موکب‌داران اربعین ۹۶ از عضویت در طرح ساماندهی

جمشید گودرزی ضمن توصیه به موکب‌داران جهت تسریع عضویت در طرح ساماندهی گفت: تا کنون استقبال خوبی از این طرح از سوی موکب‌داران انجام شده است هست.

استقبال موکب‌داران اربعین ۹۶ از عضویت در طرح ساماندهی

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، جمشید گودرزی راجع به آخرین اوضاع عضویت و تشکیل پرونده جهت موکب داران در ایام اربعین 96، گفت: الحمدلله استقبال و مراجعات خوبی از سوی موکب داران به دفاتر استانی ستاد بازسازی عتبات عالیات جهت عضویت در طرح ساماندهی موکب داران و دریافت پرونده فعالیت صورت گرفته است.
وی ضمن توصیه به موکب داران جهت عضویت هر چه سریعتر در این طرح به جهت عدم ازدحام در آستانه اربعین و اوج فعالیت های ستاد بازسازی عتبات عالیت تصریح کرد: توصیه ام به موکب داران آن است که آنها با توجه به برنامه زمانبندی انجام شده است به دفاتر استانی و شهرستانی ستاد بازسازی عتبات عالیات مراجعه و عضویت کرده و پرونده فعالیت تشکیل دهند تا ما هم بتوانیم در زمانبندی مناسب، پرونده ها را بررسی و مجوز فعالیت صادر کنیم.

عبارات مهم : برنامه ریزی – برنامه

گودرزی خاطرنشان کرد: امیدوارم بتوانیم با ساماندهی موکب داران و تشکیل پرونده فعالیت جهت آنها در ایام اربعین خدمات مناسبی برنامه ریزی شده است و بتوانیم رفاه بیشتری را در این ایام به زائرین اباعبدالله الحسین ارائه کنیم.
وی افزود: بعد از شروع طرح ساماندهی موکب داران و ارائه پرونده فعالیت به آنها از روز مبعث تا کنون بیش از 20 درصد از موکب داران بر اساس آینده نگری های ما در این طرح عضویت کرده اند که بر همین اساس می توانیم اعلام کنیم که استقبال خوب بوده است.
قائم مقام مدیر ستاد بازسازی عتبات عالیات در امور اربعین 96 راجع به آخرین مهلت عضویت موکب داران در طرح ساماندهی آنها خاطر نشان کرد: مهلت خاصی جهت آخر طرح ساماندهی موکب داران در نظر گرفته نشده ولی چون این طرح جهت ساماندهی فعالیت آنها است قاعدتاً باید تا قبل از ایام اربعین این عنوان آخر پذیرد ضمن اینکه با توجه به وقت چندین ماه تا اربعین 96 (آبان) بهتر است که موکب داران هر چه سریعتر روند عضویت خود را تکمیل کنند.
وی در آخر گفت: امیدوارم بتوانیم در شرایط عادی پرونده موکب داران را بررسی کرده تا مجبور نشویم در مقطع زمانی نزدیک به اربعین این کار را در زمانی که فشار کار بالاست انجام دهیم، به همین جهت در این ایام که وقت زیادی وجود دارد صدور پروانه موکب داران با سرعت انجام می شود.
منبع: فارس
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: برنامه ریزی | برنامه | بازسازی | استقبال | پرونده | فعالیت | اربعین | ثبت نام

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz