دفتر ریاست جمهوری خبر کاریکاتور

دفتر: ریاست جمهوری خبر کاریکاتور

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات برانکو در رده پنجم ایستاد ، کی‌روش برترین مربی سال ۲۰۱۷ آسیا شد

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان به گزینش یک سایت اندونزیایی، به عنوان برترین سرمربی سال ۲۰۱۷ گزینش شد.

برانکو در رده پنجم ایستاد ، کی‌روش برترین مربی سال ۲۰۱۷ آسیا شد

کی روش برترین مربی سال ۲۰۱۷ آسیا شد/ برانکو در رده پنجم ایستاد

عبارات مهم : ایران

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان به گزینش یک سایت اندونزیایی، به عنوان برترین سرمربی سال ۲۰۱۷ گزینش شد.

به گزارش تسنیم، سایت «فوتبال ترایب» اندونزی اسامی مربیان برتر قاره آسیا در سال 2017 را انتشار داده است که بر این اساس، کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی کشور عزیزمان ایران به عنوان مربی سال قاره کهن معرفی شد.

برانکو در رده پنجم ایستاد ، کی‌روش برترین مربی سال ۲۰۱۷ آسیا شد

سرمربی پرتغالی تیم ملی جهت کسب این عنوان رامون دیاس سرمربی الهلال عربستان و یون جونگ هوان سرمربی سرزو اوساکای ژاپن را پشت سر گذاشت. تاکافومی هوری سرمربی اوراوا رد دایموندز ژاپن نیز در رتبه چهارم این رده بندی ایستاد و برانکو ایوانکوویچ سرمربی کروات پرسپولیس هم به عنوان پنجمی دست یافت.

این سایت در مورد کی روش نوشت: تنها فاکتوری که باعث می شود کشور عزیزمان ایران در جام جهانی 2018 تیمی ناشناخته باقی بماند، حضور کارلوس کی روش روی نیمکت این تیم هست. کارهایی که کی روش با تیم ملی تا پیش از سال 2017 انجام داده بود، عادی بودند، ولی کاری که او جهت کشور عزیزمان ایران در سال 2017 کرد، باونکردنی بود. تیم ملی کشور عزیزمان ایران در سال گذشته میلادی (2017) در هیچ یک از 11 بازی رسمی خود تن به شکست نداد. آنها همچنین در 12 بازی متوالی گلی دریافت نکردند. کشور عزیزمان ایران یکی از نخستین تیم هایی بود که صعودش به مرحله نهایی جام جهانی 2018 روسیه را قطعی کرد و دستیار پیشین سرالکس فرگوسن شایسته کسب این موفقیت (عنوان عالی ترین مربی سال آسیا) است.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان به گزینش یک سایت اندونزیایی، به عنوان برترین سرمربی سال ۲۰۱۷ گزینش شد.

«فوتبال ترایب» همچنین در مورد برانکو ایوانکوویچ نوشت: سرمربی پیشین تیم ملی کشور عزیزمان ایران در سال 2015 به این کشور بازگشت تا غولی به نام پرسپولیس را از خواب بیدار کند. در نخستین فصل کامل حضورش در این تیم، برانکو و تیمش تنها به خاطر تفاضل گل از قهرمانی در لیگ بازماندند، ولی در فصل دوم در فاصله سه هفته مانده به آخر فصل فاتح لیگ برتر کشور عزیزمان ایران شدند. پرسپولیس در سال 2017 به قهرمانی سوپرجام رسید و خود را تا مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا اوج کشید. برانکو اکنون همانند قهرمانی جهت طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) است و این به خاطر عملکرد دو سال اخیر پرسپولیس هست. پرسپولیس این فصل هم با اختلاف 9 امتیاز (به هنگام نگارش این گزارش) در صدر جدول رده بندی لیگ برتر است و احتمالاً برانکو این فصل هم این تیم را به موفقیت در این مسابقه ها خواهد رساند.

واژه های کلیدی: ایران | برانکو | سرمربی | فوتبال | پرسپولیس | پرسپولیس | سرمربی تیم ملی | برانکو ایوانکوویچ

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz