دفتر ریاست جمهوری خبر کاریکاتور

دفتر: ریاست جمهوری خبر کاریکاتور

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات در سخت‌ترین شرایط مسئولیت استقلال را پذیرفتم/ عیادتم از پادووانی عیادتِ بدون عکاس بود! ، فتحی

سرپرست کلوب استقلال گفت: شاید در یکی از سخت‌ترین مقاطع قبولی کلوب استقلال در چند دهه اخیر را بنده پذیرفته‌ام و امیدوارم بتوانم با کمک اعضای هیات مدیره و نمایندگ

در سخت‌ترین شرایط مسئولیت استقلال را پذیرفتم/ عیادتم از پادووانی عیادتِ بدون عکاس بود! ، فتحی

فتحی: در سخت ترین شرایط مسئولیت استقلال را پذیرفتم/ عیادتم از پادووانی عیادتِ بدون عکاس بود!

عبارات مهم : فوتبال

سرپرست کلوب استقلال گفت: شاید در یکی از سخت ترین مقاطع قبولی کلوب استقلال در چند دهه اخیر را بنده پذیرفته ام و امیدوارم بتوانم با کمک اعضای هیات مدیره و نمایندگان رسانه ها کار را به خوبی پیش ببرم.

امیر حسین فتحی در گفت و گو با رادیو کشور عزیزمان ایران در خصوص آخرین اوضاع سید مجید حسینی و قراردادش با ترابوزن ترکیه گفت:من هم خبر دقیقی ندارم و خبر من محدود به اخبار رسانه ها هست. او یک واکنش‌ها غیر حرفه ای را انجام داده چه برسد به حضور در آزمون پزشکی، حسینی تمرینات ما را ترک کرده و به همین علت شب گذشته نامه ای را به فدراسیون فوتبال زدم و اعلام کردم این عمل او هم جهت خودش و کلوب ترابوزن ترکیه عواقب مشکل خواهد داشت.امروز هم با دوستانم در فدراسیون فوتبال مشورت هایی را انجام دادم و جهت پیگیری حقوق کلوب بسیار جدی هستم. عنوان از همه جهت در حال بررسی است و امیدوارم سید مجید حسینی جواب خوب کشورمان به کلوب استقلال برگردد و جهت تیم بازی کند.

در سخت‌ترین شرایط مسئولیت استقلال را پذیرفتم/ عیادتم از پادووانی عیادتِ بدون عکاس بود! ، فتحی

وی در خصوص گلایه های پادووانی و اینکه قرار است وی دستیار شفر شود گفت: البته شرایط فیزیکی پادووانی در مسابقه های و کنار زمین مهیا نیست. من هفته گذشته به همراه دکتر نوروزی از وی دیدار کردم،البته از بازدیدهای بدون تصویر که هیچ علاقه ای به این حوزه ندارم.او در حین مسابقه جهت استقلال مصدوم شده است و امیدوارم هر چه سریعتر سلامتی او به دست بیاید. سلامتی او از همه چیز مهمتر است و سپس در مورد حضورش در کادر فنی و سرپرستی امیدواریم اتفاق خوبی رقم بخورد.

سرپرست تازه استقلال در خصوص حضورش در این کلوب و روزهای سخت خود گفت: شاید در یکی از سخت ترین مقاطع قبولی کلوب استقلال در چند دهه اخیر را بنده پذیرفته ام. امیدوارم بتوانم با کمک اعضای هیات مدیره و نمایندگان رسانه ها کار را به خوبی پیش ببرم.

سرپرست کلوب استقلال گفت: شاید در یکی از سخت‌ترین مقاطع قبولی کلوب استقلال در چند دهه اخیر را بنده پذیرفته‌ام و امیدوارم بتوانم با کمک اعضای هیات مدیره و نمایندگ

وی در خصوص کارنامه ورزشی خود گفت: من سه دهه است که در فوتبال حضور دارم، از سال 68 تا 76 به صورت متوالی مسئولیت کمیته انضباطی، استیناف،سرپرستی تیم های ملی و مسئولیت کمیته های فوتبال را بر عهده داشتم، چند سالی هم در هیات مدیره اماکن ورزشی بودم،مدتی در هیات مدیره کلوب بهمن بودم و در کلوب استقلال مسئول معاونت حقوقی کلوب بودم.

فتحی در خصوص شایعه عوض کردن مدیر ورزشی و معاون ورزشی کلوب گفت: هیچ تغییری در کلوب رخ نداده هست، آقای توفیقی قبل از انتصاب من استعفا کرده بود و من هنوز او را در کلوب ندیده ام و به کلوب نیامده هست، اگر چه چند بار تلفنی با هم صحبت کردیم ولی چیزی به من نگفته است.من جهت اینکه هفته حساسی در پیش داریم و ثبت قراردادها صورت بگیرد، از مردها مباشری، رضایی فر و مانوسی فر کمک گرفته ام تا ان شاالله بتوانیم کار را به خوبی جلو ببریم.

سرپرست کلوب استقلال در خصوص اینکه چه برنامه ای جهت تیم های پایه این کلوب دارد یا خیر گفت: به توصیه خوبی اشاره کردید، شاه بیت برنامه من در این حوزه خواهد بود، اجازه بدهید این هفته کار را خوب پیش ببریمۀ هنگامی که در هیات مدیره هم بودم با سایر اعضا در این زمینه صحبت کردم، هم در بعد فنی و هم اخلاقی برنامه های خوبی خواهیم داشت. مطمئن باشید این حوزه فعال خواهد شد و کلوب از دسترنج خودش بهره مند خواهد شد.

در سخت‌ترین شرایط مسئولیت استقلال را پذیرفتم/ عیادتم از پادووانی عیادتِ بدون عکاس بود! ، فتحی

واژه های کلیدی: فوتبال | رسانه ها | استقلال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz