دفتر ریاست جمهوری خبر کاریکاتور

دفتر: ریاست جمهوری خبر کاریکاتور

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات روانخواه سرمربی تیم سپیدرود است/ مربی برزیلی دستیار می‌شود ، بیات

خریدار کلوب سپیدرود با بیان اینکه امید روانخواه سرمربی این تیم هست، گفت: روانخواه به همراه یک مربی برزیلی فردا کارشان را شروع می‌کنند.

روانخواه سرمربی تیم سپیدرود است/ مربی برزیلی دستیار می‌شود ، بیات

بیات: روانخواه سرمربی تیم سپیدرود است/ مربی برزیلی دستیار می شود

عبارات مهم : سرمربی

خریدار کلوب سپیدرود با بیان اینکه امید روانخواه سرمربی این تیم هست، گفت: روانخواه به همراه یک مربی برزیلی فردا کارشان را شروع می کنند.

به گزارش مهر، کیومرث بیات خریدار تازه کلوب سپیدرود رشت در خصوص آخرین شرایط این تیم گفت: روانخواه سرمربی تیم است و از فردا در تمرینات ما حضور می یابد و رسما کارش را شروع می کند.

روانخواه سرمربی تیم سپیدرود است/ مربی برزیلی دستیار می‌شود ، بیات

خریدار کلوب سپیدرود در خصوص برکناری علی نظرمحمدی بیان داشت: ایشان مدرک A آسیا نداشت و در نیم فصل اول هم با پادرمیانی روی نیمکت نشسته بود. ضمن این که نتیجه های نیم فصل نخست تیم به هیچ وجه قابل دفاع نبود. این تیم از ۵ بازی آخر صفر امتیاز گرفته بود و جایگاه این تیم هم که در قعر جدول بود و هیچ بهانه ای جهت دفاع از نظرمحمدی نبود.

وی افزود: با در نظرگرفتن این که روانخواه با تیم کار کرده بود و از تیم آشنایی داشت تصمیم گرفتیم او را بعنوان سرمربی تازه معرفی کنیم. مربی برزیلی را هم از ابتدا قرار بود به عنوان دستیار نظرمحمدی گزینش کنیم و حالا شرایط جهت او فرقی نکرده و فقط سرمربی عوض شده.

خریدار کلوب سپیدرود با بیان اینکه امید روانخواه سرمربی این تیم هست، گفت: روانخواه به همراه یک مربی برزیلی فردا کارشان را شروع می‌کنند.

بیات گفت: امروز آقای نظرمحمدی سر تمرین رفت که با دستور من تمرین تعطیل شد و بازیکنان به منزل رفتند تا از فردا با کادر فنی تازه کارشان را شروع کنند. مربی برزیلی ما بامداد فردا سه شنبه وارد پایتخت کشور عزیزمان ایران می شود و فردا به همراه روانخواه سر تمرین حضور خواهند یافت. ضمن این که یک مربی دیگر هم به زودی به کادر فنی تیم سپیدرود اضافه می شود.

واژه های کلیدی: سرمربی | سرمربی تیم | امید روانخواه | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz