دفتر ریاست جمهوری خبر کاریکاتور

دفتر: ریاست جمهوری خبر کاریکاتور

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری افزایش قیمت ارز مانعی جهت حضور یانگوم در فیلم «عاشقی در هانوی»

محمدپور گفت: به علت زیاد کردن قیمت ارز در صورت عدم حمایت دولتی، نمی‌توانیم از حضور بازیگران مشهور کره و چین استفاده کنیم.

افزایش قیمت ارز مانعی جهت حضور یانگوم در فیلم «عاشقی در هانوی»

افزایش قیمت ارز مانعی جهت حضور یانگوم در فیلم «عاشقی در هانوی»

عبارات مهم : استفاده

محمدپور گفت: به علت زیاد کردن قیمت ارز در صورت عدم حمایت دولتی، نمی توانیم از حضور بازیگران مشهور کره و چین استفاده کنیم.

به گزارش سینماخبر، قربان محمدپور کارگردان فیلم سینمایی عاشقی در هانوی که پروانه ساخت این فیلم را دریافت کرده هست، در خصوص آخرین روند تولید این فیلم گفت: طبق وقت بندی صورت گرفته در نیمه دوم سال تصویربرداری فیلم را در کشور ویتنام شروع خواهیم کرد و به احتمال فراوان تا انتهای سال تصویربرداری کار ادامه خواهد داشت.

وی در خصوص حضور لی یونگ آئه بازیگر نقش یانگوم که قرار بود در این فیلم حضور داشته باشد، اظهار کرد: زمانی که ما تصمیم به حضور این بازیگر گرفتیم ارز قیمت دیگری داشت و در حال حاضر با وجود زیاد کردن دو برابری آن به تنهایی نمی توانیم از بعد هزینه های این قرارداد برآییم.

وی تصریح کرد: با شرایط کنونی اگر از طرف دولت و نهادهای فرهنگی مورد حمایت قرار نگیریم، نمی توانیم از حضور بازیگران مشهور کره و چین استفاده کنیم و اکران های فیلم در این کشورها را نیز از دست خواهیم داد. در حال پیگیری هستیم تا در روزهای آینده این مسئله با کمک و کمک نهادهای سینمایی برطرف شود و بتوانیم از حضور این بازیگران در فیلم استفاده کنیم.

افزایش قیمت ارز مانعی جهت حضور یانگوم در فیلم «عاشقی در هانوی»

واژه های کلیدی: استفاده | سینمایی | بازیگران | افزایش قیمت | بازیگران مشهور | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz